FÅTÖLJ, Ingmar Thillmark, brickmärkt, OPE-möbler.

112639. FÅTÖLJ, Ingmar Thillmark, brickmärkt, OPE-möbler.

Skinnklädsel, höjd 91, bredd 76, djup 80 cm.

Bruksslitage, repor på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor på ben.

Antal besök: 1 475