GOLVLAMPA, 1950-tal.

GOLVLAMPA, 1950-tal.
112604. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Golvlampa, 1950-tal.
Höjd 145 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
112604. GOLVLAMPA, 1950-tal.

Golvlampa, 1950-tal.
Höjd 145 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 645