BILAR olika skalor, cirka 17 stycken. Mest i plåt.

112600. BILAR olika skalor, cirka 17 stycken. Mest i plåt.

Längd 12 - 40 cm.

begagnat med smärre skador och slitage samt nytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 - 40 cm.

Antal besök: 709