OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på duk, Rumsinteriör, signerad W Anderson och daterad 1966.

1125971. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på duk, Rumsinteriör, signerad W Anderson och daterad 1966.

höjd 37 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 37 cm, bredd 49 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 454