UPPSATSKÅL, slipat glas på nysilverfot, 18/1900-tal.

1125562. UPPSATSKÅL, slipat glas på nysilverfot, 18/1900-tal.

Höjd 31,5 cm. Övre diameter 29,5 cm.

Minimal kantnagg samt mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 302