DIVERSE, 1900-tal. 2 lådor.

DIVERSE, 1900-tal. 2 lådor.
112552. DIVERSE, 1900-tal. 2 lådor.

Skålar, tallrikar, vaser m.m. Bland annat Pyrex och Bo Fajans.

Brukslitage. Nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643