VYKORTSALBUM, ca 195 st vykort, 1900-tal.

11255. VYKORTSALBUM, ca 195 st vykort, 1900-tal.

Mestadels topografi, högtidskort.

Ej genomgånget. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej genomgånget. Slitage.

Antal besök: 777