BORD, 2 st Stolar, Chippendalestil, 1930-40-tal.

112541. BORD, 2 st Stolar, Chippendalestil, 1930-40-tal.

1 st Runt bord, björk, diameter 89, höjd 72 cm
1 Par stolar, björk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Par stolar, björk.

Bruksslitage.

Antal besök: 788