MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, 19/2000-tal.

112534. MATSALSSKÅP, med vitrinöverdel, 19/2000-tal.

Fotavslut i form av ball-and-claw. Tvådelat. Längd 168, bredd 48, höjd 220 cm.

Smärre slitage, repor, en hyllplanshållare saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 259