SOFFBORD, teak med flätad hylla, sannolikt Danmark, 1950/60-tal.

1125340. SOFFBORD, teak med flätad hylla, sannolikt Danmark, 1950/60-tal.

höjd 51 cm, längd 128,5 cm, bredd 48,5 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

mindre bruksslitage.

Antal besök: 2 552