KALLE EKLUND. Motiv från Vadstena. Kritteckning. Monogramsignerad KE samt daterad -49.

112519. KALLE EKLUND. Motiv från Vadstena. Kritteckning. Monogramsignerad KE samt daterad -49.

Bildyta 29 x 38 cm.

Papper något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 29 x 38 cm.

Papper något gulnat.

Antal besök: 2 223