SAMEKNIV, Per Ola Utsi, signerad.

1125074. SAMEKNIV, Per Ola Utsi, signerad.

Ben, trä och läder. Längd ink. fodral 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 679