DAMSKRIVBORD MED UPPSATS, barockstil, 1900-tal.

112506. DAMSKRIVBORD MED UPPSATS, barockstil, 1900-tal.

Valnöt, 9 lådor samt litet skåp. Bredd 100 cm, höjd 93 cm, djup 60 cm.

Vänster bakben med lagning/ben av.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 304