ROLF PETTERSSON. Färglitografi.

1124977. ROLF PETTERSSON. Färglitografi.

Flicka vid matbordet, signerad samt numrerad 128/225, daterad 1978, 42x50 cm.

MIndre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

MIndre ytslitage.

Antal besök: 3 322