VÅG, Eskilstuna, 1900-talets början.

112483. VÅG, Eskilstuna, 1900-talets början.

Skål i emalj. Höjd 36,5 cm.

Bruksslitage, rost, nagg på emaljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål i emalj. Höjd 36,5 cm.

Antal besök: 3 238