GEORG STOOPENDAAL, 3 s, akvareller, sign.

112470. GEORG STOOPENDAAL, 3 s, akvareller, sign.

Sjömotiv från Hindås. 47x29 cm samt 33x48 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 840