STOL, barock, 1700-tal.

STOL, barock, 1700-tal.
1124663. STOL, barock, 1700-tal.

Svarvade framben, fotsteg.
Höjd 75 cm
Bredd 36 cm
Sitthöjd 40 cm.

Åldersslitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarvade framben, fotsteg.
Höjd 75 cm
Bredd 36 cm
Sitthöjd 40 cm.

Åldersslitage, sprickor.

Antal besök: 869