PIGTITTARE och RAM med spegelglas, 1800-tal.

11243. PIGTITTARE och RAM med spegelglas, 1800-tal.

Pigtittarens mått 63,5 x 51,5, spegelns mått 70 x 51 cm.

Slitage, Pigtittaren renoverad, krön saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761