BÖRJE SANDELIN. Flicka med ljus. Etsning. Signerad samt FIB i plåten.

112435. BÖRJE SANDELIN. Flicka med ljus. Etsning. Signerad samt FIB i plåten.

Bildyta 18,5 x 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 18,5 x 13 cm.

Antal besök: 3 021