BORDSARMATUR, rödlackerad metall, Åhlèn & Holms. 1900-talets andra hälft.

112431. BORDSARMATUR, rödlackerad metall, Åhlèn & Holms. 1900-talets andra hälft.

Höjd 49cm.
Såld på Åhlèn & Holms (etikettmärkt).

Bruksslitage, repor.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49cm.

Bruksslitage, repor.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 491