ROTTINGPALL, 1900-tal.

ROTTINGPALL, 1900-tal.
1124107. ROTTINGPALL, 1900-tal.

Höjd 72 cm, bredd 45 cm.

Bruksslitage , skador på sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm, bredd 45 cm.

Antal besök: 1 571