112399. SERVISDELAR, ca 44 delar, porslin, "Florida", Burgess & Leigh, Middleport Pottery Burglem England, 1900-tal.
Bestående av: 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 10 assietter, 1+1+2 karotter med lock, 1+1+1+2 uppläggningsfat, såsskanna.
Slitage, enstaka nagg.