SERVISDELAR, ca 44 delar, porslin, "Florida", Burgess & Leigh, Middleport Pottery Burglem England, 1900-tal.

112399. SERVISDELAR, ca 44 delar, porslin, "Florida", Burgess & Leigh, Middleport Pottery Burglem England, 1900-tal.

Bestående av: 12 tallrikar, 12 djupa tallrikar, 10 assietter, 1+1+2 karotter med lock, 1+1+1+2 uppläggningsfat, såsskanna.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 466