GRÄSKLIPPARE, Partner P51-500CMD, samtida.

1123984. GRÄSKLIPPARE, Partner P51-500CMD, samtida.

Med uppsamlare.

Bruksslitage, märken samt repor, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med uppsamlare.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 775