VASER samt SKÅL, stengods, bl.a. Gustavsberg.

112385. VASER samt SKÅL, stengods, bl.a. Gustavsberg.

Vas, Gustavsberg, Argenta.
Skål, Rörstrand, Gunnar Nylund, (2a sort).
Vas Humlebaek, Danmark.

Bruksslitage, Argenta vas med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Gustavsberg, Argenta.
Vas Humlebaek, Danmark.

Antal besök: 1 151