SERVIS, 32 delar, John Tams, England.

1123850. SERVIS, 32 delar, John Tams, England.

8 tallrikar, diameter 25,5 cm.
8 djupa tallrikar, 20 cm.
8 kaffefat, 15 cm.
8 kaffekoppar, höjd 7 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 djupa tallrikar, 20 cm.
8 kaffefat, 15 cm.
8 kaffekoppar, höjd 7 cm.

Bruksslitage, krackelyr.

Antal besök: 5 586