JAUME PLENSA. Utan titel.

JAUME PLENSA. Utan titel.
1123621. JAUME PLENSA. Utan titel.

Bläckteckning och vattnigt bläck på papper
Signerad och daterad 1972
32,5 x 24,5 cm.

Liten skada på stödets hörn. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1972
32,5 x 24,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 546