BORD samt STOLAR, ett par.

BORD samt STOLAR, ett par.
112353. BORD samt STOLAR, ett par.

Stolar gustaviansk stil 1900-tal höjd 92 cm, bord nyrenässans 18-1900-tal, längd 77, bredd 51, höjd 75 cm.

Slitage, bordet senare bemålat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 849