SYBORD, mahogny, Tillverkat av Per Säll, Kalmar, 1900-tal.

1123219. SYBORD, mahogny, Tillverkat av Per Säll, Kalmar, 1900-tal.

originalkvitto medföljer
höjd 74 cm, bredd 61 cm, djup 42 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

originalkvitto medföljer

bruksslitage.

Antal besök: 316