MAX GREGOR CARLSSON. Blandteknik.

1122935. MAX GREGOR CARLSSON. Blandteknik.

Mallorca. Signerad samt daterad -57. 8,5x14 cm.

Mindre ytslitage.

Max Gregor Carlsson (1914–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 557