BYRÅ, VALNÖT, 1700-TALSSTIL.

BYRÅ, VALNÖT, 1700-TALSSTIL.
1122574. BYRÅ, VALNÖT, 1700-TALSSTIL.

Tidigt 1900-tal, av formad breakfront form med låda uppträdda topp ovanför fyra lådor på höga fäste fötter, 73,5 cm hög, 78 cm bred, 50 cm djup.

Märken, knackar, repor och nackdelar som överensstämmer med ålder och användning, chips och splittringar, ingen nyckel närvarande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dreweatts Online
Antal besök: 777