SMINKBORD med PALL, AB Nybrofabriken, Fröseke, 1900-talets mitt.

1122544. SMINKBORD med PALL, AB Nybrofabriken, Fröseke, 1900-talets mitt.

totalhöjd 120 cm, bredd 83 cm.

glasskiva med nagg, bruksslitage, pall omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 601