SPEGEL, 1800/1900-tal.

SPEGEL, 1800/1900-tal.
112232. SPEGEL, 1800/1900-tal.

Med förgylld ram. Längd 5 cm, bredd 35 cm., höjd 74 cm.

Restaurerad och kompletterad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 037