MATGRUPP, 10 delar, barockstil, tillverkat i Stockholm, 1920-tal.

112220. MATGRUPP, 10 delar, barockstil, tillverkat i Stockholm, 1920-tal.

7 st Stolar
1 st karmstol
Matbord, ovalt, 4 st iläggsskivor
Matbord ovalt, längd 137 x 109 cm, höjd 75 cm
Med iläggsskivor längd 275 cm
1 st Avlastningsbord, diameter 85, höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st Stolar
1 st karmstol
Med iläggsskivor längd 275 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 784