AKVARIEBÖCKER, 6 stycken.

AKVARIEBÖCKER, 6 stycken.
1122101. AKVARIEBÖCKER, 6 stycken.

"African Cichlids of lakes Malawi and Tanganyika - Seventh Edition" av Dr. Herbert R. Axelrod och Dr. Warren E. Burgess
"Den stora fiskboken" av S. Frank
"Ciklider från Tanganyikasjön" Sören Neergaard
"Ciklider från Malawisjön - Mbunagruppen" Sören Neergaard
"Akvariet 1927" faksimiliupplaga av AKVARIET 1927. Numrerad 250/1000, 1976
"Akvarium som hobby" När Var Hur serien.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 750