LARS WESTERMAN. Olja på duk, "Trubadurerna", signerad och daterad.

112197. LARS WESTERMAN. Olja på duk, "Trubadurerna", signerad och daterad.

Mått 77 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 77 x 67 cm.

Antal besök: 2 505