BOKHYLLESEKTIONER, teak, Gustav Bahus, Norge,1960-tal.

1121979. BOKHYLLESEKTIONER, teak, Gustav Bahus, Norge,1960-tal.

Längre hylla. Längd 345 cm. Djup 25 cm. Höjd 20 cm.
12 stycken hyllplan. Längd 80 cm. Djup 20 cm
1 hyllplan. Längd 80 cm. Djup 30 cm
1 tidskriftshyllplan. Längd 80 cm. Djup 30 cm
1 barskåp. Längd 80. Djup 28 cm. Höjd 38 cm
1 skåp med dörrar.. Längd 80 cm. Djup 60 cm. Höjd 34 cm
1 lådsektion. Längd 80 cm. Djup 30 cm. Höjd 25 cm
8 reglar. Längd 50 cm
5 reglar. Längd 198 cm
1 hyllplan med belysning. Längd 80 cm. Djup 20 cm. Belysning höjd 22 cm
34 mässingsfästen. Längd 24 cm.

Rotting med skador på skåpet. Slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 reglar. Längd 50 cm
5 reglar. Längd 198 cm

Antal besök: 2 834