LEKSAK, Piggy Cook.

LEKSAK, Piggy Cook.
1121794. LEKSAK, Piggy Cook.

Batteridriven leksak föreställande en gris som lagar mat. 25 cm. Piggy cook. Y Japan, 1960-tal. Originalkartong.

Bruksskick. Ej testad. Sliten och sprucken kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!
1121794. LEKSAK, Piggy Cook.

Antal besök: 3 185