Kalmar Auktionsverk
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR 2 par, Ollers, Stockholm och Tennesmed, Kalmar. signerade, 1900-tal.
1121507. LJUSSTAKAR 2 par, Ollers, Stockholm och Tennesmed, Kalmar. signerade, 1900-tal.
höjd 12,5 cm och 23 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 12,5 cm och 23 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
224