CECILIA SIKSTRÖM. "Stardust, färglitografi, signerad och numrerad 145/190.

11211. CECILIA SIKSTRÖM. "Stardust, färglitografi, signerad och numrerad 145/190.

68 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 46 cm.

Antal besök: 1 092