MOPED, Monark "Monarscoot".

MOPED, Monark "Monarscoot".
1120610. MOPED, Monark "Monarscoot".

Tidigt 1960-tal. Med väska.

Slitage, skador, ej genomgången eller funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1960-tal. Med väska.

Antal besök: 9 784