SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.

SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.
1120518. SKÄRMVÄGG, trä, 1900-tal.

Höjd 176 cm. Bredd 60 cm.

Övre ornamentdelar saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 176 cm. Bredd 60 cm.

Antal besök: 441