MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

112023. MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

Klaffbord, ek. Längd 50 + 18 +18 cm.
Byrå, fyra lådor, furu. Höjd 74 cm.
Byrå, röd/svart, tre lådor. Höjd 75 cm.
Hallbänk, grönmålad. Längd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 524