FAT, glas, proveniens Ann Wärff/Wolf, osignerat, Transjö, 1900-tal.

1120146. FAT, glas, proveniens Ann Wärff/Wolf, osignerat, Transjö, 1900-tal.

Köpt på auktion i Ann Wärff/Wolfs bostad i Transjö
diameter 48,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 48,5 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 361