GITARR, Crafton, Göteborg, Sverige, 1900-tal.

1120023. GITARR, Crafton, Göteborg, Sverige, 1900-tal.

Längd 98 cm.

Ytslitage samt främre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 98 cm.

Antal besök: 1 446