TAKARMATURER, 2st. Hisslampa i "Skomakaremodell" samt taklampa med kupa. 1900-tal.

112001. TAKARMATURER, 2st. Hisslampa i "Skomakaremodell" samt taklampa med kupa. 1900-tal.

Höjd ca 13-29cm.
Skomakaremodellen har en diameter på 25cm.

Bruksslitage. Otillförlitlig elinstallation.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13-29cm.

Ej funktionstestade.

Antal besök: 1 757