SNURRPALL och SCHACKBRÄDE med pjäser, trä, LJUSSTAKE, metall, 1900-tal.

1119955. SNURRPALL och SCHACKBRÄDE med pjäser, trä, LJUSSTAKE, metall, 1900-tal.

pall höjd 53 cm
schackbräde bredd 46 cm, insidan med brädspel.

bruksslitage, ett pallben med bit borta.

Gör en kostnadsfri värdering!

pall höjd 53 cm

Antal besök: 318