BROR TYCHO ÖDBERG. Motiv Från fjällbacka, olja på duk, signerad och daterad 1930.

111918. BROR TYCHO ÖDBERG. Motiv Från fjällbacka, olja på duk, signerad och daterad 1930.

42 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 54 cm.

Antal besök: 922