BAJONET, Arisaka-typ, Japan.

BAJONET, Arisaka-typ, Japan.
1119147. BAJONET, Arisaka-typ, Japan.

Klinga längd ca 42 cm, total längd inkl balja 52 cm.

Slitage, korrosion. Balja med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 370