"OUKA LEELE" (BORN IN 1957). Utan titel.

1119020. "OUKA LEELE" (BORN IN 1957). Utan titel.

Cibachrome fotografi
Med kartongstöd. På baksidan, stämplad och daterad 1979
21,5x14,7 cm (fotografi) och 32,4x23,8 cm (stöd).

Fotografi fristående från stödet. Rester av lim på baksidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Cibachrome fotografi

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 3 728