OKTANT, 1800-tal.

11187. OKTANT, 1800-tal.

Text på benbricka:Cail, Newcastle upon Tyne. Originalfodral. Lådans längd 35 cm.

Fodral med skador, saknar nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!
11187. OKTANT, 1800-tal.

Antal besök: 4 686